Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak ocieplić wizerunek Kaczyńskiego? Wyciekła analiza prof. Parucha

Utworzony przez ela, 14 maja 2014 r. o 07:29
Powiedzcie Paruchowi,że nie są ważne swetry,krawaty,kwiaty a to,co kto ma w głowie.W głowie,a nie na głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paruchu lepiej w końcu odpowiedz rzeczowo co chcesz zrobić dla Lubelszczyzny w Parlamencie Europejskim, spotykasz się z wyborcami, raz za razem cię o to pytają a ty na to pytanie w ogóle nie odpowiadasz i robisz ciągłe uniki, zaczynam podejrzewać że sam do końca nie wiesz po co tam jedziesz, oczywiście pomijając kwestie finansową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paruchu lepiej w końcu odpowiedz rzeczowo co chcesz zrobić dla Lubelszczyzny w Parlamencie Europejskim, spotykasz się z wyborcami, raz za razem cię o to pytają a ty na to pytanie w ogóle nie odpowiadasz i robisz ciągłe uniki, zaczynam podejrzewać że sam do końca nie wiesz po co tam jedziesz, oczywiście pomijając kwestie finansową
  dobre pytanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boicie się komuchy prawda?  To dobrze bo PIS wygra w tych i następnych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo się boimy!!! Szczególnie jak patrzymy na kandydata Parucha:-))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za wąsaty pajac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo wygra PIS jak przez ostatnie 7 lat ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego zniknęły wcześniejsze wpisy? czyżby dlatego że były wyjątkowo nieprzychylne panu Paruchowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pan Profesor już przestał brać łapówki? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o pojawiły się na szczęście:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Unikanie sztampowych wystąpień i krawata" Jak to? Klient w krawacie jest mniej awanturujący się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paruch powinien zacząć od ocieplenia swojego wizerunku bo z tym też nie jest najlepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli on dla PIS-u taki zasłużony to niech go sami PIS-owcy wybierają.A może dla ocieplenia wizerunku Kaczyński sobie zapuści wąsy???Będą obaj paradni.Kompromitacja z Paruchem ,piotrowskim i Sprawką!      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiadanie więcej dzieci niż jedno wymaga odwagi, takie rodziny budzą u mnie szacunek. Jest to piękna rodzina z czwórką dzieci. Decydując się na czwórkę dzieci na pewno nie są egoistami. Nigdy nie zdobyłbym się na to by kogoś kto ma czworo dzieci tak brzydko nazwac. Nie ładnie Panie Jon. Nie pozdrawiam Pana.
Według mnie braku świadomości seksualnej a nie odwagi. Czwórka dzieci to niezła gromada pan p. nie chcąc mieć więcej dzieci woli wyjeżdżać do brukselii :-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam prof. Parucha, i  ani mnie to ziębi ,ani grzeje, co wyciekło do mediów, wiem tylko jedno, że nigdy, przenigdy nie zagłosuję już na PO Tuska, zawiodłem się okrutnie na tych ludziach, nie chce mi się więcej pisać, aby to uzasadnić, bo każdy cokolwiek kumający chyba widzi co się dzieje. Co do kaczora Jarka , to może i obciachowo się prezentuje, ale niech mi ktoś powie/napisze, czy ten facet nie ma racji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten od trolejbusów? O moim głosie może zapomnieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paruch to najzimniejszy wizerunek polskiej polityki. Ciekawe, że jego specjaliści od pr tego nie widzą :):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wszystkie negatywne komentarze skierowane ku paruchowi to wynik jego wysokich notowań w sondażach wyborczych. Wszak pan Paruch wygrywa w tzw. Cuglach a pozostali kandydaci pozostają daleko w tyle. Znam prof. Parucha z uczelni i powiem jedno, że to doskonały organizator i naprawdę wysokiej klasy wykładowca, bardzo wymagający ( choć ponoć teraz trochę odpuścił) ale sprąwiedliwy. domyślam się że te wszystkie bzdury tu umieszczone są dziełem jednej osoby najprawdopodobniej z teamu Prof. piotrowskiego. Jestem przekonana że zdobędzie mandat, jest dobrze przygotowany Merytorycznie, nie wiem jak znajomość angielskiego, bo to jest istotne w Parlamencie europejskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wszystkie negatywne komentarze skierowane ku paruchowi to wynik jego wysokich notowań w sondażach wyborczych. Wszak pan Paruch wygrywa w tzw. Cuglach a pozostali kandydaci pozostają daleko w tyle. Znam prof. Parucha z uczelni i powiem jedno, że to doskonały organizator i naprawdę wysokiej klasy wykładowca, bardzo wymagający ( choć ponoć teraz trochę odpuścił) ale sprąwiedliwy. domyślam się że te wszystkie bzdury tu umieszczone są dziełem jednej osoby najprawdopodobniej z teamu Prof. piotrowskiego. Jestem przekonana że zdobędzie mandat, jest dobrze przygotowany Merytorycznie, nie wiem jak znajomość angielskiego, bo to jest istotne w Parlamencie europejskim
  Paruch dobrze przygotowany merytorycznie? Śmiech na sali, ta kandydatura to kompromitacja, czego potwierdzeniem jest fakt, że Paruch obwieszcza wszem i wobec że w Brukseli będzie uzdrawiał szkolnictwo i służbę zdrowia ... chyba trochę pomylił kompetencje. Do tego nie zna języków a przepraszam zna język czeski. Nawet w temacie Partnerstwa Wschodniego mówi coś zupełnie innego niż sama partia. Gorszego kandydata na pozycji pierwszej w PiS ciężko sobie wyobrazić. Olewa wyborców nie przychodzi na debaty, ba nawet nie zdążył jasno i konretnie określić co zrobi dla regionu, mówię o konkretach a nie ogólnikach. Bo że "na lubelszczyźnie trzeba budować dobre drogi" to wie nawet moja 5-letnia córka. W końcu niewiele jest osób które wolą "złe drogi". :lol:  :lol:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam profesora z uczelni ale uważam go za błyskotliwego i ogarniętego plityka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...